Home > Special License Holders > ХАДГАЛАМЖ ЗЭЭЛИЙН ХОРШОО

Company Category Director Address
1 АЛТАН ДАВАЛГАА ХЗХ Л.Цэрэнлхам ЧД, 4-р хороо, Бага тойруу, 18-р байр, 46 тоот
2 ГРАВИ С.Мөнхцэцэг ОРА, Баян-Өндөр сум, Зэст баг, Барилгачдын талбай “Грави” хоршооны төв байр. gravi@mongol.net,
3 ГЭМБЛ Б.Чинтуяа ЧД, Жуулчны гудамж, Урт цагаан, 4-р корпус, 2 давхар, 03 тоот
4 ИТГЭМЖИТ С.Содгэрэл БГД, 14-р хороо, Ачлал трейд ХХК-ний байр, 503 тоот
5 СИДАН /Кидан/ Г.Батцоож УБ, СБД, 4-р хороо, 45-р байр, 10 тоот
6 МОНКОРД М.Рига ЧД, 4-р хороо, Бага тойруу, 18-1-р байр, 2 давхарт 6 тоот
7 МАНТАГ Н.Жаргалсайхан УБ,СБД, 2-р хороо, нийслэлийн өмчийн 3-р байр
8 ТДМ Д.Ганболд
9 АРВИН ДЭМ ХЗХ Д.Уранцэцэг БГД, 4-р хорооТехник импорт ХХК-н байр
10 ТЭРГҮҮН ЗООС С.Хэннэмэх ЧД, 2-р хороо, Чоймболын гудамж, НҮЭХ байр, 311
11 ЗУУН ПЕННИ Н.Сэргэлэн ОРА, Баян-Өндөр сум, Урт булаг баг, 5-1 баг, 131 тоот.
12 ӨСӨХ УЛАМ Г.Ганзориг УБ, БГД, 8-р хороо, Шонхор плаза, 2 давхарт
13 ЧИН АМАР Уранчимэг УБ, ЧД, 6-р хороо, Сүхбаатарын гудамж, ХоббиХХК-ний байрны 15 тоотод
14 БИЗНЕСИЙН ОРГИЛ Ж.Болормаа БГД, 5 хороо, Жалханз хутагт, Машинмеханизм ХК байр 201 тоот
15 ТРАНС ИНВЕСТ Д.Орхонтуяа СБД, 5-р хороо, Транс капитал ББСБ-ын байр
16 ПЕСО Н.Байгалмаа УБ, СБД, 2-р хороо, Монгол ном ХК-н байр
17 МОНУМ Д.Батхүү УБ, ЧД, 4-р хороо, 18б-1.
18 БАЯЖМАЛСАН Б.Ариунцэцэг ОРА, Баян-Өндөр сум, Уурхайчин баг, 3-22-59 тоот
19 МОН-ИНВЕСТ Д.Бэх-Очир ЧД, Бага тойруу, 47р байр, 6 тоот
20 ГСБЭХ Н.Түмэн-Өлзий Говьсүмбэр, Чойр төв эмийн сан
21 БУЯН ЦАЦРАХ Я.Лхагвасүрэн СҮА, Баруун-Урт сум, 7-р баг
22 НАЙМАНЖАНДАГ Д.Оюунчимэг ОРА,Баян-Өндөр, 3-р хороо, Уурхайчин баг, Чандмань төв, 205 тоот
23 АНДЫН СОР ХЗХ С.Шүрэнцэцэг ОРА, Баян-Өндөр сум, Хүрэн булаг баг, Монгол банкны байр
24 ИТГЭЛТ ЖИМ Г.Урантуяа ОРА, Баян-Өндөр сум, хүрэнбулаг, ЗДТГ-н 207 тоот
25 ДАРХАН ТҮРҮҮ М.Дэмбэрэлмаа ДАА, Дархан сум, 15-р хороо, Аймгийн эмэгтэйчүүдийн ордны 2-р давхар
26 МОНОС ДЭЛГЭРЭХ Д.Ганзориг БГД, 2-р хороо, Монос фарм ХХК-ийн байр
27 ЧАНДМАНЬ АНДУУД Б.Наранчимэг БНА, Хүрээмарал сум, Хүрээмарал төв
28 АРВИН БОЛОМЖ ХЗХ Л.Лхамаасүрэн БЗД, 1-р хороо, 12 хороолол, 22 байр 24 тоот
29 ЦЭЦЭГТУЯА Б.Баярмаа ЧД, 3-р хороо, Жуулчны гудамж, Эхлэл хоршооны байр
30 ХОРШИХУЙ Г.Пүрэвдорж ОРА, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг, АБК-102 тоот
31 ПРИВАТ КРЕДИТ С.Батцагаан ОРА, Баян-Өндөр сум, 1-4-113
32 ХОЛКОМ Г.Янжиндулам СБД, холбооны төвийн байрны арын хашаа, 1 давхарт холбоочдын хэвлэл дотор
33 ГҮҮДЛАЙФ Ч.Батхуяг СБД, Ерөнхий сайд Амарын гудамж-2, Туушин ХХК-ний 521 тоот
34 ТАВАН ХАНХАР С.Нармандах УБ, Багануур дүүрэг, 3-р хороо, 34А-н байр, 3 тоот
35 ХАС-КРЕДИТ Ц.Хадбаатар БГД, 19-р хооо, 4-р хороолол, 60-128
36 БАЙТЕРЕК К.Гулжан БӨА, Өлгий сум, 5-р баг
37 ХҮНГЭЛДУУТ Ө.Цэндсүрэн ЗАА, Тэлмэн сум
38 ГАН-ИВЭЭЛ Б.Ганболд ОРА, Баян-өндөр сум, Хүрэнбулаг баг, Монголбанкны байр, 03 тоот.
39 ӨГӨӨДЭЙ ЗООС Л.Баасанхүү УБ, ЧД, 6-р хороо, ТЗҮА бааз,
40 НОМИН ЮНИОН Б.Ариунжаргал ЧД, 1-р хороо, УИД-ийн 6 дугаар давхар. 99110540, 99082202. union@nomin.net
41 ДӨРГӨН ХӨГЖИЛ Ч.Буянбат ХОА, Дөргөн сум, Өгөөмөр баг
42 МАЙ КАПИТАЛ Г.Чингүнжав СБД, 9-р хороо, 7-р хороолол, Их тойруу -31
43 ЧАДАНХҮҮ А.Амгалан БГД, 6-р хороо, Чингүнжавын гудамж, К-404, Улз голХХК-нйи байр
44 МИНА Г.Энхтуяа ЧД 1-р хороо, 8
45 КРЕДИТ ЮНИОН МОНГОЛ Ц.Оюунцэцэг БГД, 14-р хороо, Ачлал трейд ХХК-ний байр, 505 тоот
46 МОН САНТ АЛДАР Д.Бямбажав БГД, 13-р хороо, 3-р хороолол, 20-р байр
47 АРВАЙН ҮР ХЗХ Б.Сайнзаяа ЧД, 1-р хороо, Теди төвийн Зүүрн урл талын замын эсрэг талд 35-74
48 БЭХ Д.Дашцээрэв ӨВА, Хархорин сум, Ганган орхон баг, Орхон ХХК байр
49 МОНКОНКОРД Б.Цэрэнбат ХУД, ИНЕГ-ыг байр
50 ЕСӨН ДЭЛБЭЭ М.Гантулга УБ, Багануур дүүрэг, 1-р хороо, 6-р байр, 11 тоот